Konkurs "Twarze Przedsiębiorczości"

 

Konkurs Twarze Przedsiębiorczości

15 września, w ramach siódmej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce, rusza ogólnopolski konkurs "Twarze Przedsiębiorczości". Celem konkursu jest wyróżnienie tych przedsiębiorców, którzy na co dzień nie pojawiają się na pierwszych stronach gazet, mimo że ich działalność godna jest najwyższego uznania, a także podniesienie świadomości społecznej na temat pozytywnej roli przedsiębiorców w życiu społecznym i gospodarczym. Zgłoszenia w dwóch kategoriach: "Młody Przedsiębiorca" i "Firma wspierająca młodych" przyjmowane są do 20 października. W trzeciej kategorii, "Instytucja wspierająca przedsiębiorczość", wyróżniona zostanie jedna z dziesięciu nominowanych przez jury konkursowe instytucji państwowych lub organizacji pozarządowych. Uroczyste nagrodzenie laureatów nastąpi 18 listopada, podczas inauguracji VII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce.

Wypełnione formularze prosimy wysłać na adres konkurs[at]tydzienprzedsiebiorczosci.pl

MŁODY PRZEDSIĘBIORCA

Jeśli jesteś przedsiębiorcą do 30 roku życia i prowadzisz działalność gospodarczą przez okres do 5 lat, zgłoś swoją kandydaturę w kategorii "Młody przedsiębiorca". W skład kapituły konkursowej tej kategorii wejdą przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego, instytucji zarządzającej programem "Pierwszy biznes – wsparcie w starcie", który stymuluje przedsiębiorczość młodych za pomocą systemu niskooprocentowanych pożyczek na założenie własnej działalności gospodarczej.

POBIERZ FORMULARZ W FORMACIE: .PDF .DOC

FIRMA WSPIERAJĄCA MŁODYCH

Przedsiębiorcy, którzy dbają o zatrudnienie i rozwój pracowników poniżej 30 roku życia, a także o jakość praktyk i staży w firmie, mogą zgłosić swój udział w kategorii "Firma wspierająca młodych". Wyboru laureata dokona kapituła, w skład której wejdą m.in. przedstawiciele Europejskiego Funduszu Leasingowego, wspierającego zatrudnienie młodych poprzez inicjatywę Jobs for Youth (JfY) "Praca dla Młodych".

POBIERZ FORMULARZ W FORMACIE: .PDF .DOC

INSTYTUCJA WSPIERAJĄCA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Kategoria konkursowa "Instytucja wspierająca przedsiębiorczość" dedykowana jest instytucjom państwowym i organizacjom pozarządowym, które swoim działaniem wspierają rozwój przedsiębiorczości, innowacyjności i podnoszenie poziomu wiedzy ekonomicznej. Organizatorzy opublikują listę nominowanych do nagrody instytucji w październiku 2014. Zwycięzcę konkursu wyłoni kapituła konkursowa, w skład której wejdą przedstawiciele Organizatora oraz firmy Amway, wydającej coroczny ogólnoświatowy raport o przedsiębiorczości.

PARTNERZY I SPONSORZY

Sponsorzy

amway-logo 160   CA EFLBGK

Patroni honorowi

Konfederacja Lewiatan      Ministerstwo Gospodarki

 

© 2014. Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
Designed by WebSS Studio